На Полтавщині оперативники ГУ Міндоходів викрили факт підпільного виробництва алкогольних напоїв на одному з місцевих лікеро-горілчаних заводів.

Так, при наявності усіх дозвільних документів посадовці підприємства налагодили виробництво ще й контрафактного алкоголю у „третю зміну” на легальному конвеєрі.

Фальсифіковані алкогольні напої випускалися під видом продукції відомого виробника та обклеювались підробленими акцизними марками, після чого реалізувались через оптово-роздрібну мережу області.

У результаті проведених обшуків у місцях виробництва та реалізації підробок було знайдено „чорнову бухгалтерію”, підроблені транспортні накладні, а також близько 50 пляшок контрафактної продукції та сировину для її виробництва на загальну суму понад 1,1 млн. гривень.

Загалом з початку року оперативними підрозділами Міністерства доходів і зборів було вилучено з незаконного обігу підакцизних товарів на суму понад 100 млн. гривень.

Перше місце серед них продовжує посідати алкогольна продукція, її було вилучено на суму понад 61 млн. гривень, друге місце залишається за тютюновими виробами – вартість фальсифікату понад 23 млн. гривень.

На третьому місці спирт та нафтопродукти, цієї продукції з початку року було вилучено на загальну суму понад 21 млн. гривень.

Також було припинено діяльність 31 незаконного виробництва підакцизних товарів та конфісковано близько 700 тис. підроблених акцизних марок.

Источник: На Полтавщині викрито виробництво фальсифікованої горілки на легальному підприємстві