Программа «ДПС Захист звітності» (ДПІ Звітність)Программа «ДПС Захист звітності» (ДПІ Звітність) предоставляется для свободного (бесплатного) использования организацией «ІНФОРМАЦІЙНО-ДОВІДКОВИЙ ДЕПАРТАМЕНТ ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ ( ІДД ДПС, Ідентифікаційний код юридичної особи- 35394192)». При установке программы «ДПС Захист звітності» юридическое или физическое лицо обязуется выполнять условия открытого договора. С одной стороны договор представляет «ІДД ДПС», с дрогой стороны- налогоплательщик, использующий эту программу. Привлечение третьих лиц (в коммерческих и других целях) для получения выгоды от использования этой программы является нарушением этого договора, а соответственно и закона.

На странице Бесплатные ключи для сдачи налоговой отчетности Вы сможете скачать программу «ДПС Захист звітності», необходимые документы для получения бесплатных сертификатов.

Ниже приводится полный текст лицензионного договора (который никто и никогда не читает при установке программ).

Ліцензійний договір на використання програмного забезпечення “ДПС Захист звітності” (ДПІ Звітність) всіх версій.

Даний Ліцензійний договір на використання програмного забезпечення (далі – Договір) укладено між Інформаційно-довідковим департаментом державної податкової служби (далі – ІДД ДПС) та вами, як фізичною або юридичною особою, яка виступає в якості кінцевого користувача (далі – Користувач), та підтверджує надане вам право на використання даного програмного забезпечення (далі – ПЗ) на нижченаведених умовах.

За цим Договором ПЗ не продається, а надається у користування.

Якщо до завантаження, встановлення або використання ПЗ ви вирішите, що не бажаєте погоджуватися з умовами цього Договору, ви не будете мати права використовувати це ПЗ та повинні видалити його.

ВИКОРИСТАННЯ ВАМИ ДАНОГО ПЗ ОЗНАЧАЄ, ЩО ВИ ОЗНАЙОМЛЕНІ З УМОВАМИ ТА ПОЛОЖЕННЯМИ ЦЬОГО ДОГОВОРУ, РОЗУМІЄТЕ ЇХ ТА ПРИЙМАЄТЕ НА СЕБЕ ВИЗНАЧЕНІ У НЬОМУ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ.

Ви маєте право використовувати дане ПЗ тільки за його прямим призначенням відповідно до цього Договору, документації користувача (інструкції).
Ви зобов’язуєтесь не здійснювати самостійно і не дозволяти третім особам здійснювати стосовно даного ПЗ наступні дії:

1. Декомпілювати (перетворювати об’єктний код у вихідний текст) дане ПЗ, його бази даних, а так само інші його компоненти (частини, модулі, файли).
2. Модифікувати ПЗ, а також його компоненти (частини, модулі, файли), у тому числі вносити зміни в об’єктний код модулів або баз даних до них, за винятком тих змін, які вносяться засобами, включеними в комплект поставки ПЗ та описаними в документації.
3. Передавати права на використання даного ПЗ, а також його компонентів (частин, модулів, файлів) третім особам.
4. Копіювати дане ПЗ, а також його компоненти з метою поширення (продажу, дарування, передачі у найом, у тому числі й іншими способами), неліцензійного використання.
5. Створювати умови для використання даного ПЗ особами, що не мають прав на його використання.

ПЗ розповсюджується безоплатно, у зв’язку з чим Вам заборонено продавати, обмінювати або використовувати його у підприємницькій діяльності.

ІДД ДПС гарантує, що в процесі роботи ПЗ не збираються та не передаються Ваші персональні дані або дані, що зберігаються на Вашому комп’ютері.

ІДД ДПС не гарантує, що ПЗ буде відповідати Вашим вимогам, а також не гарантує нормальну роботу ПЗ разом з неліцензійним програмним забезпеченням.

ІДД ДПС не несе відповідальності за некоректну роботу ПЗ, якщо вона викликана порушенням умов використання ПЗ, настроюваннями або незадовільною роботою апаратних і програмних засобів, які Ви використовуєте.

ІДД ДПС не несе відповідальності за збитки, які виникли в результаті незаконного використання Вами даного ПЗ. Якщо Ви не згодні прийняти на себе умови цього Договору, Ви зобов’язані відмовитися від установки даного ПЗ.